Ukraine
Послуги Послуги Послуги

Послуги

Ми розробили понад 15 напрямків діяльності, пов’язаних між собою єдиною метою – культура безпечного водіння в Україні.

Стеж за нами у соціальних мережах!

Повний перелік наших послуг, які можуть стати для тебе корисними

Онлайн автошкола в Україні

Послуги

Ми створили для тебе автошколу, в якій самі хотіли б вчитися. Зручний онлайн формат навчання, інтерактивний підхід до проведення уроків з ПДР з відео, які ми знімали з дрону по кожному перехрестю Дніпра, запис на водіння у 3 кліки з твого смартфона та багато іншого. До речі про керування, наші інструктори – це добрі, терплячі люди, які пройшли спеціальну підготовку. Ми будемо з тобою до водійського посвідчення у твоїх руках (і навіть довше ❤️ )

Детальніше

Заняття з інструктором з водіння

Послуги

Отримання посвідчення водія неможливе без навичок водіння. Тому це невід’ємна послуга автошколи. Щоб тобі було комфортно, ми зробили сайт із онлайн записом. Завдяки ньому ти в 3 кліки запишешся до одного із 171 інструктора в 70 містах України, обравши того, хто тобі найбільше сподобається. Також, ти можеш вибрати день та дату заняття.

Детальніше

Безкоштовна дитяча онлайн автошкола

Послуги

Ми взяли на себе відповідальність навчити дітей правильній та безпечній поведінці на дорозі. Читайте детальніше про проєкт та підключайте свою дитину.

Детальніше

Корпоративне навчання

Послуги

Співробітники твоєї компанії ще не отримали посвідчення водія? Або їм потрібно підвищити рівень навички водіння завдяки контраварійному та екстремальному напрямку? Ми можемо тобі в цьому допомогти, тим самим підвищивши рівень ефективності кадрів та конкурентоспроможності компанії.

Детальніше

Контраварійне та екстремальне водіння

Послуги

Ми підготували понад 50 вправ, які у стресовій ситуації на дорозі допоможуть тобі швидко зорієнтуватися та уникнути ДТП. А ще, це дуже круті емоції та враження, які ти можеш подарувати своїй близькій людині!)

Детальніше

Експрес курс з водіння

Послуги

Наш курс «Стань водієм за 7 днів» — це відповідь на запитання: «Що робити якщо я вже маю права, але немає навичок водіння?». Тобі потрібно всього 7 днів інтенсивної роботи із нашим тренером. Ми гарантуємо, що ти відкинеш всі страхи самостійно їздитимеш на своєму автомобілі по місту!

Детальніше

Автошкола у смартфоні

Послуги

ПДР можна вчити онлайн, будучи у комфортній атмосфері твого будинку, улюбленої кав’ярні чи офісу. У нашому підході дистанційне навчання – це не менш ефективно та цікаво, ніж навчання у класі. Щоб переконатися, ти можеш залишити заявку на безкоштовне пробне заняття.

Детальніше

Отримання прав для переселенців та волонтерів

Послуги

Наша команда запускає акцію на підтримку жінок-переселенок та ВПО, яка дає можливість безкоштовно відучитися в автошколі та отримати посвідчення водія. В акції можуть брати участь жінки-переселенки, які перебувають у будь-якому місті на території України.

Детальніше

Отримання прав категорії В

Послуги

Найпопулярніша категорія прав в Україні, отримати яку ти можеш, пройшовши 2 етапи навчання. Перший етап – це курс з ПДР, який ти можеш пройти в інтерактивному онлайн форматі у будь-якому місті України та навіть за її межами. Другий етап – це навчання водінню з інструктором. Ти сам вибираєш автомобіль та інструктора, а записатися можеш, зробивши три кліки у смартфоні!

Детальніше

Отримання прав категорії А

Послуги

Своє перше посвідчення водія можна отримати вже в 16 років. Тому що саме в цьому віці відкривається можливість отримати категорію А. Вона дасть змогу тобі керувати такими транспортними засобами як мотоцикл або скутер і, наприклад, офіційно працювати кур’єром або доставником.

Детальніше

Отримання прав категорії С

Послуги

Це категорія прав, яка відкриває багато професійних можливостей, тому що вона дає право керувати вантажними транспортними засобами. Також, ця категорія має кілька підкатегорій (наприклад, С1, СЕ або С1Е). Щоб визначитися з підкатегорією, яка тобі підходить найбільше, просто тисни “Докладніше”.

Детальніше

Організація отримання прав

Послуги

Навіть якщо ти навчався давно, втратив документи про закінчення автошколи, з нами ти отримаєш права. Якщо у тебе виник конфлікт з іншою автошколою, і вони не хочуть тобі віддавати документи або вимагають гроші за внутрішній іспит, ми знаємо, як діяти у цій ситуації. Готові тобі допомогти швидко отримати права!

Детальніше

Які послуги ми можемо запропонувати тобі?

Насамперед, послуги автошколи входить навчання та отримання прав на категорію В (легкові автомобілі). Навчатися курсу ПДР, ти можеш як офлайн в Дніпрі, так і онлайн завдяки формату «Автошкола в смартфоні». Навчання водінню довір нашим терплячим та добрим інструкторами, які вже пройшли навчання у рамках нашого проекту «Школа інструкторів».

Наступний етап відповідального підходу до водіння – це заняття з контраварійного та екстремального водіння. Вони потрібні кожному, хто їздить за кермом автомобіля, і це важлива послуга автошколи європейського рівня. При чому, незалежно від стажу водіння, тому що у нас є 2 рівні складності: базовий для новачків на дорозі (до 2 років за кермом) та просунутий (для тих, хто більше 2 років за кермом). Саме завдяки їм ти навчишся швидко реагувати у стресовій ситуації на дорозі, в потрібний момент врятувати життя собі, своїм пасажирам та вберегти свій автомобіль.

Послуги
Послуги

Ще одна нестандартна послуга автошколи, але дуже важлива – це дитяча автошкола. Це ексклюзивний проект, а його мета – навчити дітей безпечній поведінці на дорозі. Для того, щоб вони не провокували виникнення ДТП та не ставали жертвами подібних ситуацій.

І все це лише частина того, на що варто звернути увагу.

Оформлення оплати частинами від ПриватБанк

Зверніть увагу: натискаючи кнопку "Оформити" ти погоджуєшся з нашою політикою конфіденційності

Оплата частинами

Навчання через Zoom

Кретидні пропозиції

Оберіть пропозицію, щоб оформити сплату із розтрочкою платежу

Оплата частинами від Monobank до 3 місяців!

Для оформлення в "Оплату частинами", необхідно:

  • 1. Наявність оновленої версії додатку Monobank на Вашому смартфоні
  • 2. Доступний кредитний ліміт, що перевищує суму покупки

Перший платіж буде списаний з рахунку вашої картки в мобільному додатку, в момент оформлення покупки

Для оформлення в "Оплату частинами" від Приватбанку до 3 місяців необхідні:

  • 1. Наявність карти "Універсальна" з активованою послугою "Оплата частинами"
  • 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Оплата частинами", який перевищує суму покупки

Перший платіж буде списано в день оформлення

В ціну автошколи онлайн не входить водіння, воно оплачується разово на кожному занятті

Оформити оплату частинами
Let's chat!