Заміна прав водія в Дніпрі

Ти отримав тимчасові права 2 роки тому? Чи втратив свої права? А може, ти змінила прізвище? У всіх схожих випадках – тобі потрібно замінити посвідчення водія. Ми займаємося цим питанням та можемо тобі допомогти.

Залишити заявку

Стеж за нами у соціальних мережах!

Заміна прав водія: особливості процесу

Раніше права видавали на 30-50 років, але зараз в Україні все працює інакше. Так, водій-початківець після складання всіх іспитів у МРЕО, отримує права з коротким терміном дії. За 2 роки тестового періоду водій має отримати не більше 2 штрафів. Однак, якщо ти отримав більше 3 штрафів – це не означає, що тобі більше не можна керувати автомобілем. Потрібно буде пройти аналогічну процедуру, яку ти проходив уперше. А саме: складання тестів з ПДР, практичний іспит з водіння на майданчику та за маршрутами у місті. Також перескладання іспиту може знадобитися через грубі порушення. Наприклад, ДТП, водіння у нетверезому стані, відмова від зупинки на вимогу поліції тощо. У будь-якому випадку, ти можеш звертатися до Учбового Центру «Автошкола», ми допоможемо повернути тобі права, у 100% випадків результат позитивний. Заміна прав також може знадобитися при втраті посвідчення водія. Процедура отримання прав у такому разі буде спрощеною. Те саме стосується і тих, хто змінив прізвище.

Заміна прав у Дніпрі

Чому тобі варто довіряти нам?

Заміна прав у Дніпрі

Ми зробимо все максимально швидко

Заміна прав у Дніпрі

Наш Учбовий Центр – це акредитована автошкола

Заміна прав у Дніпрі

Понад 2 320 клієнтів з нами вже отримали права

Заміна прав у Дніпрі

Ми більше 3-х років на ринку і знаємо, як правильно діяти у будь-якій ситуації

Заміна прав у Дніпрі

Ми все зробимо за тебе, просто візьми із собою

Копію паспорта

Ідентифікаційний код

1 фото у форматі селфі 

Знай свою групу крові

Посвідчення водія (якщо ти його не втратив)

Вартість заміни водійських прав

1600 грн

1 500 грн

Ми даємо тобі гарантію, що ти максимально швидко оновиш свої тимчасові права на постійні або відновиш загублені! 

Заміна прав у Дніпрі

Відповіді на поширені запитання

У який термін слід замінити права?

Обмежень у цьому питанні немає. Можете подавати документи на заміну наступного дня після закінчення терміну придатності прав, а можете подавати через рік. 

Який штраф буде за керування з простроченими правами?

Перший штраф за водіння з простроченими правами – 3400 гривень, а другий 40800 гривень. Тому радимо вибрати заміну прав водія, ціна цього питання 1 500 гривень. Набагато дешевше, ніж платити штрафи)

Які документи мені потрібні, щоб оформити заміну прав водія?

Паспорт, ІПН, прописка, 1 селфі та посвідчення водія (якщо тебе цікавить саме заміна водійських прав і ти їх не втратив).