Послуги

Ми розробили понад 15 напрямків діяльності, пов’язаних між собою єдиною метою – культура безпечного водіння в Україні.

Залишити заявку

Стеж за нами у соціальних мережах!

Повний перелік наших послуг, які можуть стати для тебе корисними

Автошкола у Дніпрі

Послуги

Ми створили для тебе автошколу, в якій самі хотіли б вчитися. Дизайнерська локація, інтерактивний підхід до проведення уроків з ПДР з відео, які ми знімали з дрону по кожному перехрестю Дніпра, запис на водіння у 3 кліки з твого смартфона та багато іншого. До речі про керування, наші інструктори – це добрі, терплячі люди, які пройшли спеціальну підготовку. Ми будемо з тобою до прав у твоїх руках (і навіть довше ❤️ )

Детальніше

Автошкола у смартфоні

Послуги

ПДР можна вчити онлайн, будучи у комфортній атмосфері твого будинку, улюбленої кав’ярні чи офісу. У нашому підході дистанційне навчання – це не менш ефективно та цікаво, ніж навчання у класі. Щоб переконатися, ти можеш залишити заявку на безкоштовне пробне заняття.

Детальніше

Контраварійне та екстремальне водіння

Послуги

Ми підготували понад 50 вправ, які у стресовій ситуації на дорозі допоможуть тобі швидко зорієнтуватися та уникнути ДТП. А ще, це дуже круті емоції та враження, які ти можеш подарувати своїй близькій людині!)

Детальніше

Експрес курс з водіння

Послуги

Наш курс «Стань водієм за 2 дні» — це відповідь на запитання: «Що робити якщо я вже маю права, але немає навичок водіння?». Тобі потрібно всього 2 дні інтенсивної роботи із нашим тренером. Ми гарантуємо, що ти відкинеш всі страхи самостійно їздитимеш на своєму автомобілі по місту!

Детальніше

Заняття з інструктором з водіння

Послуги

Отримання посвідчення водія неможливе без навичок водіння. Тому це невід’ємна послуга автошколи. Щоб тобі було комфортно, ми зробили сайт із онлайн записом. Завдяки ньому ти в 3 кліки запишешся до інструктора, обравши того, хто тобі найбільше сподобається. Також, ти можеш вибрати день та дату заняття.

Детальніше

Отримання прав категорії А

Послуги

Своє перше посвідчення водія можна отримати вже в 16 років. Тому що саме в цьому віці відкривається можливість отримати категорію А. Вона дасть змогу тобі керувати такими транспортними засобами як мотоцикл або скутер і, наприклад, офіційно працювати кур’єром або доставником.

Детальніше

Отримання прав категорії С

Послуги

Це категорія прав, яка відкриває багато професійних можливостей, тому що вона дає право керувати вантажними транспортними засобами. Також, ця категорія має кілька підкатегорій (наприклад, С1, СЕ або С1Е). Щоб визначитися з підкатегорією, яка тобі підходить найбільше, просто тисни “Докладніше”.

Детальніше

Отримання прав категорії В

Послуги

Найпопулярніша категорія прав в Україні, отримати яку ти можеш, пройшовши 2 етапи навчання. Перший етап – це курс з ПДР, який ти можеш пройти в інтерактивному форматі як офлайн у Дніпрі, так і онлайн, будучи у будь-якому місті України та навіть за її межами. Другий етап – це навчання водінню з інструктором. Ти сам вибираєш автомобіль та інструктора, а записатися можеш, зробивши три кліки у смартфоні!)

Детальніше

Корпоративне навчання

Послуги

Співробітники твоєї компанії ще не отримали посвідчення водія? Або їм потрібно підвищити рівень навички водіння завдяки контраварійному та екстремальному напрямку? Ми можемо тобі в цьому допомогти, тим самим підвищивши рівень ефективності кадрів та конкурентоспроможності компанії.

Детальніше

Дитяча автошкола

Послуги

Унікальна для України послуга автошколи, головною метою якої є безпека дітей на дорогах. Тому що діти, пересуваючись містом, теж є учасниками дорожнього руху. Вони повинні знати ПДР, щоб розуміти, як діяти в тій чи іншій ситуації, залишатися в безпеці та не стати жертвою ДТП.

Детальніше

Заміна або відновлення прав

Послуги

У якому разі тобі потрібно замінити чи відновити права? Наприклад, у тебе вкрали посвідчення водія, або ти його втратив, або ти змінила прізвище – поширені життєві ситуації. Також заміна прав – це послуга, яка потрібна всім водіям-початківцям. Тому що зараз спочатку видаються тимчасові права на 2 роки, які потім тобі потрібно оновити на постійні. І ми зробимо це максимально швидко для тебе)

Детальніше

Організація покупки автомобіля

Послуги

Якщо у тебе ще немає власного автомобіля, але є бажання та можливість його купити без будь-яких ризиків, то ми можемо тобі допомогти! Бонус до будь-якого пакету навчання у нас – це безкоштовна консультація зі спеціалістом з автопідбору.

Детальніше

Отримання прав для переселенців

Послуги

Наша команда запускає акцію на підтримку жінок-переселенок та ВПО, яка дає можливість безкоштовно відучитися в автошколі та отримати посвідчення водія. В акції можуть брати участь жінки-переселенки, які перебувають у будь-якому місті на території України.

Детальніше

Водійські права для іноземців

Послуги

Емігранти офіційно можуть отримати посвідчення водія в Україні. Звісно, ​​процес отримання прав іноземцями має низку особливостей. Але ми знаємо, як допомогти у цій ситуації. З нами вже отримали права мешканці Індії, Марокко, Азербайджану, Туреччини, Нігерії, Ізраїлю, Саудівської Аравії та інших країн.

Детальніше

Організація отримання прав

Послуги

Навіть якщо ти навчався давно, втратив документи про закінчення автошколи, з нами ти отримаєш права. Якщо у тебе виник конфлікт з іншою автошколою, і вони не хочуть тобі віддавати документи або вимагають гроші за внутрішній іспит, ми знаємо, як діяти у цій ситуації. Готові тобі допомогти швидко отримати права!

Детальніше

Школа інструкторів з водіння

Послуги

Раніше багато людей випадково потрапляли до цієї професії, проте це неправильно. Ми розуміємо, що для того, щоб бути інструктором, навчати людей та пропонувати якісну послугу автошколи, недостатньо лише непоганих знань з ПДР та великого стажу водіння. Тому ми готуємо справжніх професіоналів, навчаючи їх різним педагогічним та психологічним методикам підходу до своїх учнів.

Детальніше

Які послуги ми можемо запропонувати тобі?

Послуги

Насамперед, послуги автошколи входить навчання та отримання прав на категорію В (легкові автомобілі). Навчатися курсу ПДР, ти можеш як офлайн в Дніпрі, так і онлайн завдяки формату «Автошкола в смартфоні». Навчання водінню довір нашим терплячим та добрим інструкторами, які вже пройшли навчання у рамках нашого проекту «Школа інструкторів».

Наступний етап відповідального підходу до водіння – це заняття з контраварійного та екстремального водіння. Вони потрібні кожному, хто їздить за кермом автомобіля, і це важлива послуга автошколи європейського рівня. При чому, незалежно від стажу водіння, тому що у нас є 2 рівні складності: базовий для новачків на дорозі (до 2 років за кермом) та просунутий (для тих, хто більше 2 років за кермом). Саме завдяки їм ти навчишся швидко реагувати у стресовій ситуації на дорозі, в потрібний момент врятувати життя собі, своїм пасажирам та вберегти свій автомобіль.

Послуги

Ще одна нестандартна послуга автошколи, але дуже важлива – це дитяча автошкола. Це ексклюзивний проект, а його мета – навчити дітей безпечній поведінці на дорозі. Для того, щоб вони не провокували виникнення ДТП та не ставали жертвами подібних ситуацій.

І все це лише частина того, на що варто звернути увагу.