Учбовий Центр
Автошкола: відгуки

Ми пишаємося тим, що зробили послуги та проекти такої якості, про які люди хочуть говорити і які вони хочуть рекомендувати своїм близьким та друзям. Ти теж хочеш ділитися з близькими тільки найкращим, правда? Так ось, понад 40% клієнтів приходить до нас саме за чесною рекомендацією знайомих.

Стеж за нами у соціальних мережах!

Відгуки

Як ми обираємо ту чи іншу послугу? Звичайно, дивимося на відгуки. І якщо ти потрапив на цю сторінку, значить тебе точно цікавив запит «відгуки автошкола». У нас вже більше 300 відгуків на Google-картах, більше 50 відгуків у нашому Instagram, більше 10 позначок щомісяця в Instagram Stories – це чесні рекомендації, які нас мотивують бути ще кращими та постійно вдосконалюватися у своїй справі! 

Відгуки

Відгуки про автошколи Дніпра – це показник довіри клієнтів. Відгуки про нас абсолютно чесні, тому ми ніколи не гналися за їх кількістю. Насамперед, для нас дуже важлива їх якість. А точніше, якість послуги, яку ми надаємо. Тільки роблячи класний продукт, можна отримувати класні та відверті рекомендації своїх клієнтів. 
Якщо ти теж хочеш залишити нашій автошколі відгук, то ми будемо вдячні тобі за це! 

Відгуки про Навчальний центр «Автошкола»

Юлія Швайка

Дуже раді вчити та навчати та взагалі познайомитися.

 

#божеяжеблогер @shvayka_yuliya
виявилася не просто блогером, а здібним учнем та вмілим водієм.

 

Який тепер впевнено кружлятиме по просторах нашого містечка.

Екатерина Осімова

Я дуже рада, що навчаюся саме в цій автошколі @uc_avtoshkola

За словами, і відповіді на мої історії я зрозуміла, що зробила правильний вибір, де навчатися.

Вкотре переконалася, що якщо є мета в майбутньому водити машину, то не відкладайте зі здаванням на права. Чим раніше, тим краще.

Для мене це дійсно прямий щось дуже вауу. Я з нетерпінням чекаю вже практику, так як НІ РАЗУ за кермом не сиділа.

Арсен Айвазян

Хотів записатися на очну форму навчання, але діставатися школи було не дуже зручно. Адміністратор запропонував спробувати навчання онлайн, пройшов пробний урок, після чого вирішив спробувати. Уроки проходили на належній високій якості. З викладачем Андрієм, розібрали теми з ПДР, а також багато реальних ситуацій на дорогах: порушення ПДР, проїзди складних ділянок доріг, перехрестя, паркування, заняттями задоволені, рекомендую цей навчальний центр для тих хто хоче дійсно навчитися і розібратися. Дякуємо УЦ Автошкола!

Анна Михалевич

Перший урок практики водіння!

Я посміхаюсь! За місяць пройшла теорію ПДР онлайн у @uc_avtoshkola. Дуже класна команда, інтерактивні заняття. Пояснюють багаторазово та різноманітно.

“Для тих, хто в танку”, (як я) і не може дивлячись на картинку визначити хто для кого перешкода з права і т.д. хлопці використовують візуалізацію дороги з прикольними іграшковими машинками та знаками)))

P.s. На правах реклами: якщо хочете отримати знижку навчання, напишіть мені.

Евгенія Свіндлер

Дуже всім рекомендую, мій стаж керування 18 років, але зрозуміла, що ще вчитися та вчитися. Найбільше вразило завдання «контрольоване занесення на дрифт-борді». А водіння в окулярах з 2 проміле раджу спробувати тим, хто може трохи випити та сісти за кермо.

Сергій Лспищев

Пройшов одне заняття контраварійного водіння. Дуже сподобалось. Є чому повчитися. 10 років за кермом, але багато не знав. Велике спасибі. Всім рекомендую.

Анастасія

Дуже сподобався урок контраварійного керування! Багато корисної інформації та вправ, інструктор докладно і зрозуміло пояснює. Однозначно рекомендую!

Олена

18 липня була на екстремальному керуванні. Інструктор Микита дуже уважний, терплячий та професіонал своєї справи. Побачив мої помилки, вказав на них і ми їх максимально пропрацювали. РЕКОМЕНДУЮ, впевнена, що не пошкодуєте і з користю проведете час))