Отримання прав
категорії С у Дніпрі

Посвідчення водія категорії С – це друга за популярністю категорія в Україні. Вона відкриває тобі можливості отримання нової, актуальної і високооплачуваної професії.

Залишити заявку

Стеж за нами у соціальних мережах!

Отримання прав категорії С

Навчання на права категорії С: навіщо це тобі та які особливості є?

Скласти на права категорії С потрібно, якщо плануєш керувати вантажним транспортним засобом. Подавати документи на навчання ти можеш із 18 років. Проте візначись з тим, яку саме категорію чи підкатегорію тобі потрібно відкрити. Наприклад, категорія С1 дозволяє керувати малогабаритним вантажним транспортним засобом до 7.5 тонн. Категорія С1Е дає змогу керувати малогабаритним вантажним автомобілем з причепом. При цьому тут також є обмеження за вагою (загальна маса зчіпки до 12 тонн). СЕ – це категорія, яка підходить майбутнім далекобійникам. Насправді вона найбільш прибуткова, якщо розглядати з боку перспектив твоєї кар’єри. Але отримати її можна, попередньо отримавши категорію С.

Навчання на права категорії С у Учбовому Центрі «Автошкола» триває близько 3 – 3,5 місяців. Як і навчання з керування іншими транспортними засобами, цей процес стандартно складається з двох частин: курсу з ПДР та практичними заняттями. Купити права категорії С ми не рекомендуємо, тому що тоді ти не зможеш гарантувати відповідальність у своїй роботі та збереження вантажу, що перевозиться. А ще не довіряйте шахраям, яких в Україні стало дуже багато!   

Отримання прав категорії С
Отримання прав категорії С

Навіщо тобі відкривати ці категорії?

Всі наші клієнти це роблять з метою професійного розвитку: або здобуття абсолютно нової прибуткової професії, або кар’єрне зростання. Наприклад, в Україні йдеться про заробітну плату від 12-15 тисяч гривень і це на малогабаритному ТЗ, далекобійники отримують набагато більше. У Європі це суми від 750-1000 євро до 3000 євро. Вартість прав категорії С, у порівнянні з перспективами, що відкриваються, дуже доступна.

Кожна з категорій та підкатегорій відкривається окремо та оплачується також окремо. Вартість категорій С, С1, СЕ та С1Е по 3 500 гривень.

Відповіді на поширені запитання 

Як отримати права категорії С, якщо відкрито категорію В?

Якщо ти отримав права категорії менш ніж 2 роки тому, то тобі не потрібно складати іспит з ПДР. Однак, якщо ти отримав право на керування легковим автомобілем більше 2 років тому, тоді потрібно знову проходити повну процедуру. А саме: складати тести за правилами дорожнього руху та проходити іспит з водіння на транспортному засобі, що відноситься до категорії С.

Чи можна придбати права категорії С?

В Україні це не проблема. Але не довіряй шахраям, а то можна залишитися без грошей і без посвідчення водія. Рекомендуємо тобі все ж таки вчитися, тому що безпечне керування – це вкрай корисна навичка!

Чи можна вчитися на дві категорії одразу?

Звісно, ​​це не проблема. Навпаки, це правильний підхід. При цьому одночасно можна отримувати не просто категорії в сегменті С. Наприклад, ти можеш отримати категорію С та В або С та А, а може навіть 3 відразу. Так тобі буде набагато простіше, тому що тести з правил дорожнього руху ти складаєш один раз!

Права категорії С: вартість?

Вартість навчання на права категорії С – 3900 гривень. Категорії С1, СЕ, С1Е теж коштують по 3900 гривень, і кожна відкривається окремо.

Які документи мені потрібні для запису на навчання?

Стандартний пакет документів нічого нового. Паспорт, ІПН, прописка, 1 селфі та медична довідка, посвідчення водія.