Отримання прав
категорії B у Дніпрі

Хочеш керувати легковим автомобілем? У такому разі тобі потрібна категорія B. Ти пройдеш ПДР в унікальному інтерактивному форматі, а водіння відпрацюєш із сертифікованими інструкторами з водіння!

Залишити заявку

Стеж за нами у соціальних мережах!

Отримання прав категорії B

Що таке категорія В і навіщо вона тобі?

Отримати права категорії В можуть усі громадяни України, які досягли 18-річного віку. Це найпопулярніша категорія, тому що в такому разі ти зможеш керувати:

  • будь-яким легковим автомобілем
  • невеликою вантажівкою з масою до 3,5 тонн та 3 місцями для  сидіння
  • невеликим мікроавтобусом з масою до 2,5 тонн та 8 місцями для сидіння
Отримання прав категорії B

Навчання в автошколі категорії Б проходить у 2 основні етапи: 

  • заняття з ПДР (можна проходити навіть в онлайн форматі ) 
  • навчання водінню з професійним інструктором

Після чого ти складаєш іспит у МРЕО, який у свою чергу складається з 3 етапів: проходження тестів за правилами дорожнього руху, водіння на екзаменаційному майданчику та водіння по місту в рамках екзаменаційних маршрутів. 

У рамках проходження тестів у тебе є право на 2 помилки, інакше іспит не буде зараховано. Наші клієнти у 93% випадків здають ПДР з першого разу. Протягом трьох місяців після здачі теоретичної частини, у тебе буде можливість здати практику – на це є 3 спроби.

Отримання прав категорії B

Купити права категорії Б – не проблема.

Хоча ми таки рекомендуємо відповідально підходити до водіння, бо статистика з ДТП в Україні вкрай негативна. Водіння – це свобода пересування та задоволення, однак треба бути вкрай обережним, щоб це не призвело до травматизму та загибелі. Діяльність Учбового Центру «Автошкола» повністю спрямована на навчання безпечному водінню. Після отримання прав категорії В ми рекомендуємо закріпити навички безпечного керування автомобілем у рамках навчання контраварійному та екстремальному керуванню.

Відповіді на поширені запитання

Скільки коштує купити права категорії В?

Ми рекомендуємо тобі навчатись. Тому що придбати права категорії Б – це легко у сучасних українських реаліях, а от здобути якісні знання – це цінно. Вартість стартує від 4490 гривень.

Чи гарантуєте ви що я отримаю права на цю категорію?

Так, ми даємо 100% гарантію результату та будемо з тобою до прав у твоїх руках!

Що не входить до вартості навчання?

У наші тарифи та пакети не закладено ціну реєстрації на сайті для підготовки до проходження тестів з ПДР (близько 313 гривень), оплата держмита, яке вноситься вже до МРЕО на момент складання іспиту (650 гривень).

Чи відкриваєте ви інші категорії?

Так, ми займаємося категоріями: А1 (мопеди та моторолери), А (мотоцикли), С (вантажні автомобілі від 7,5 тонн), В1 (квадроцикли та трицикли), ВЕ (легковий автомобіль з причепом) та В1Е (квадроцикли та трицикли з причепом), С1 (вантажні авто з масою від 3,5 до 7,5 тонн), СЕ (вантажний автомобіль з тягачом) та С1Е (вантажні авто з причепом).

Скільки у мене є спроб для складання іспиту?

Ви можете скласти іспит з першого разу і все, що для цього потрібно – це, в першу чергу, бажання та відповідальність.

Скільки триває навчання?

З моменту подання повного пакета документів до отримання прав триває близько 9 тижнів. 

Чи є можливість безготівкового розрахунку та розстрочки?

Ти можеш здійснити оплату за допомогою переказу на картку VISA/MasterCard. При необхідності ми можемо оформити розстрочку на 2 платежі.

Чи можу я зробити з вашою допомогою заміну прав?

Так, ми готові тобі допомогти в цьому, зробивши все в найкоротший термін.