Допоможемо у підборі авто в Дніпрі, поки ти отримуєш права

Кожен клієнт Учбового Центру «Автошкола» може отримати безкоштовну консультацію професіоналу з автопідбору. Адже, щоб стати водієм, потрібно отримати не лише права, а й авто!

Залишити заявку

Стеж за нами у соціальних мережах!

Чому тобі варто довірити нам допомогу при купівлі авто з пробігом в Україні?

Організація покупки автомобіля

Ми заощаджуємо твій час

Ти не витрачаєш час на нескінченне вивчення пропозицій з OLX, AUTO.RIA і т.д. Цим займається фахівець, який постійно відстежує ринок та знає, що запропонувати, виходячи з бюджету та твоїх побажань.

Організація покупки автомобіля

Ми заощаджуємо твої гроші

Українські продавці авто дуже чітко розуміють з ким вони спілкуються: зі спеціалістом вони чесніші, бо усвідомлюють, що він і так дізнається всю історію автомобіля, брехати йому марно. Тому у процесі спілкування цінник зменшується.

Організація покупки автомобіля

Ми проводимо повну діагностику автомобіля

Разом із фахівцями на СТО ми діагностуємо автомобіль за 119 показниками. Наприклад: стан салону, ходова частина автомобіля, кермового механізму, двигуна, кузова і т.д. Продавець нічого не приховає!

Організація покупки автомобіля

Ми займаємося документами на автомобіль

По-перше, наші фахівці їх перевіряють та аналізують на відповідність усім нормам українського законодавства. По-друге, ми готові допомогти тобі з переоформленням авто.

Вартість

«Допомога при купівлі авто в Україні»

4 000 грн

3 000 грн

Консультації щодо підбору автомобіля

Пошук відповідних варіантів на всіх українських майданчиках

3 перегляди найбільш підходящих варіантів 

3 повні діагностики автомобіля

Організація покупки автомобіля

Чому тобі варто довірити нам допомогу при купівлі авто з пробігом у США?

Організація покупки автомобіля

Наші фахівці працюють з цим ринком понад 5 років

Вони знають все про покупку авто зі США, але ми не ставимо цей процес на потік. Тому можемо ретельно кожному клієнту підбирати автомобіль як собі, пропонуючи лише найбільш підходящі варіанти.

Організація покупки автомобіля

Ми беремо на себе покупку авто «під ключ»

Тобі потрібно тільки вибрати бажаний автомобіль з нашим спеціалістом та поетапно вносити оплату, все інше ми беремо на себе та гарантуємо результат

Організація покупки автомобіля

Ви платите все в розстрочку

Тобі не потрібно вносити всю суму одразу. Ти бачиш етапи роботи, які ми проходимо, і вносиш оплату, також виходячи з цих етапів

Організація покупки автомобіля

Наша вартість послуг нижча, але підхід більш ретельний

Допомога в підборі автомобілів з Америки – для нас це не основне джерело доходу. Ми почали цим займатися, тому що клієнти автошколи мають такий запит і довіру до нас. Ми готові вирішувати це питання якісно та недорого!

Організація покупки автомобіля

Ми не приховуємо, що будь-яке авто зі США потребує незначного ремонту

При цьому наш фахівець підбирає автомобіль, який отримав мінімальні пошкодження, які ніяк не впливають на цілісність конструкції та роботу надалі.

Організація покупки автомобіля

Ми оформлюємо договір та працюємо офіційно

Ми цінуємо довіру наших клієнтів до того, що ми робимо. Але ще й документально закріплюємо всі наші домовленості, гарантуємо збереження грошей та позитивний результат угоди!

Як проходить весь шлях допомоги у підборі авто?

Організація покупки автомобіля
  • Консультація 
  • Підписання договору та оформлення страхового внеску
  • Персональний підхід до вибору автомобіля під тебе та за твоїми побажаннями
  •  Участь у торгах на аукціоні
  • Викуп автомобіля на аукціоні
  • Доставка автомобіля морем до Одеси 
  • Доставка автомобіля з Одеси в Дніпро евакуатором
  • Незначний ремонт та постановка на облік
  • Твоя нова машина в ідеальному стані готова!

Так як ми пропонуємо тобі допомогу при покупці авто з пробігом «під ключ», то у вартість включені всі етапи, які ми проходимо разом з тобою до моменту отримання твого автомобіля

Відповіді на поширені запитання

Чи безпечно купувати автомобіль в Україні?

Зробити це без спеціаліста дуже ризиковано, тому що ти можеш повірити «чесному слову» водія, а в процесі дізнаєшся про свій новий автомобіль багато нового і неприємного. На жаль, у нас багато нечесних продавців.

Чому мені варто купувати авто саме із США, а не з Європи?

У авто зі США є один дуже вагомий плюс – це те, що їх шлях повністю відстежується: точний пробіг, який неможливо «скрутити», кожна поломка, кожне попадання у ДТП, кожна замінена деталь. Вибираючи машину, ти можеш дізнатися про неї все. У Європі з’являються бази автомобілів, але за точністю їм ще дуже далеко до американських. 

Як швидко мені можуть підібрати авто по Україні?

Все залежить від моделі і бюджету, але в середньому це займає близько двох тижнів. У цьому питанні, ми працюємо не на швидкість, а за якість відбору.

Дешевше купити автомобіль в Америці чи в Україні?

Мінімальна сума покупки автомобіля в Україні близько 3000$. Важко буде знайти гідний автомобіль за ці гроші, але наші фахівці із цим завданням справлялися і не один раз. В Америці мінімальна сума для покупки автомобіля 6000$.

Яку мінімальну суму потрібно мати для покупки авто зі США?

Мінімальна сума, яка потрібна тобі для покупки автомобіля – це 6000$.

Скільки часу проходить від моменту першої консультації до отримання авто із США в ідеальному стані та вже зареєстрованим?

В середньому весь процес займає 3-4 місяці, але в цілому терміни досить індивідуальні і багато в чому залежить від того, як швидко ми з тобою підберемо авто і яке завантаження на СТО. Фахівець підбирає автомобілі, у яких мінімальна кількість пошкоджень. Ми за те, щоб ти їздив на безпечному автомобілі!