Учбовий Центр «Автошкола» у Києві – це більше, ніж просто автошкола

На даний момент у нас є 6 різних напрямків, у яких ми працюємо з однією головною метою – розвинути в Україні культуру безпечного водіння!

Залишити заявку

Слеж за нами в соціальних мережах!

Послуги нашої автошколи у Києві:

Автошкола у твоєму смартфоні

Послуги

І не лише смартфоні, а й ноутбуці чи планшеті – головне, щоб тобі було комфортно. Займатися ти можеш у будь-якому місці (навіть не будучи фізично у Києві на даний момент), тому що заняття проходять у прямому ефірі з невеликою групою через ZOOM.

Залишити заявку

Корпоративне навчання

Послуги

Вчитися в автошколі зі своїми колегами чи організувати для них колективне навчання? Крута ідея! Це зблизить твій колектив, а ще підвищить лояльність та працездатність працівників. Адже натомість вони отримають інтерактивне навчання та можливість отримати посвідчення водія.

Залишити заявку

Водіння з інструктором у Києві

Послуги

Вчиться водити неможливо без допомоги професійного, доброго та терплячого інструктора. У Навчальному Центрі – це невід’ємна послуга автошколи. Наші інструктори працюють у всіх районах столиці та готові тебе навчити так, щоб ти не просто склав іспити, а щоб ти їздив безпечно та не потрапляв у ДТП!

Залишити заявку

Заміна прав та отримання додаткових категорій

Послуги

Закінчився термін прав? Ти їх загубив? Або змінила прізвище? Тобі варто їх замінити, і ми готові вирішити це питання. Ще ми готові організувати для тебе отримання категорій: А1 (мопеди та моторолери), А (мотоцикли), С (вантажні автомобілі від 7,5 тонн) та РЄ (вантажний автомобіль з тягачем).

Залишити заявку

Водійські права для іноземців

Послуги

Не лише українці можуть офіційно отримати українське посвідчення водія. Якщо ти є резидентом будь-якої країни світу – ми готові допомогти тобі з отриманням прав. Вже вирішили ці питання для громадян Ізраїлю, Туреччини, Азербайджану, Нігерії, Саудівської Аравії та інших.

Залишити заявку

Організація отримання прав

Послуги

Хочеш без будь-яких труднощів отримати посвідчення водія? Це цілком реально, тому що ми вже понад 4 роки на ринку і знаємо як офіційно та якісно тобі допомогти!

Залишити заявку